HAKKIMIZDA

Kalite ve müşteri odaklı çalışmayı kendine prensip edinmiş firmamız da fiyat en son hedeftir. Şirketimiz siz sayın müşterilerimizin memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Evlenecek bayanların bu özel günlerin de benzersiz ve kendine özel bir gelinliğe sahip olması en doğal hakkıdır.

Yıllarca Hülyaca Moda ismiyle müşterilerimize hizmet veren firmamızın markalaşma ve farklı bir kimlik kazandırma maksadıyla, yeni markamız olan 'ATELIER BRIDAL' ile yenilenen model ve imajımızla 01 Ocak 2015 tarihinden itibaren siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Bilgilerinize sunarız. Yeni markamızın hayırlı olması dilekleriyle.

ATELIER BRIDAL wedding grubu olarak perakende müşterilerinin gelinlikte, kalite, çeşit çokluğu ve ulaşılabilir fiyat aradığının farkındadır. Bu ana düşünce ile hareket eden firmamız da hedef doğru ürünü, doğru zamanda, doğru fiyatla, müşteriye ulaştırmaktır.

ATELIER BRIDAL, hot couture ve konfeksiyon üretimin birleşiminden oluşan bir üretim sentezini uygulayarak başarılı olmuş ve büyüme hedeflerini tek tek gerçekleştirmektedir.

Müşterilerine sağlamış olduğu 2-3 hafta gibi kısa temin süresi avantajını, fabrikasyon üretimden kaynaklı ve stoklu çalışma sistemleri ile sağlamaktadır.

Derince/KOCAELİ' nde mevcut        750 m2 kapalı üretim alanı ve perakende satış mağazaları ile yeni istihdam alanları yaratan ATELIER BRIDAL yatırımlarına hızla devam etmektedir.

Firmamız yaptığı yeni anlaşmalarla ATELIER BRIDAL ithal grup altında gelinlik tedarik sistemini de oluşturmuştur. Bu sayede gelin adaylarımızın dünyaca ünlü markalara ulaşması hedeflenmektedir.